Teknoloji

CI Games Oyunları Game Pass Servisine Geliyor

Resmi Duyuru ile CI Games oyunları Game Pass servisine geliyor. Böylece, eXputer bir kez daha yanılmamış oldu. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Game Pass Mayıs 2024 Oyunları Duyuruldu


CI Games Oyunları Game Pass Servisine Geliyor: Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 ve Lords of the Fallen

Geçtiğimiz günlerde eXputer üzerinde yer alan haber ile Lords of the Fallen oyunun Game Pass servisine geleceği iddia edilmişti. Sitenin Brothers: A Tale of Two Sons oyununun Game Pass kütüphanesine gelişini önceden sızdırması ve çok geçmeden teyit edilmesi, dikkatleri üzerine çekmişti. Bugün itibarıyla yayıncı CI Games tarafından yayınlanan konuya ilişkin olarak yayınlanan basın bildirisi ile Lords of the Fallen ve Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Game Pass için teyit edildi.

Şimdilik net bir tarih verilmemiş olsa da, eXputer tarafından HEXWORKS stüdyosunun geliştirdiği oyunun bu ayın son haftasında geleceği rapor edilmişti. Bir ihtimal yanına Underdog Studio tarafından geliştirilmiş olan oyunu da alabilir.

İlk oyunun sil baştan yapımı olan Lords of the Fallen, bertaraf edilişinin milyar yıl sonra intikam için geri dönecek olan kötü niyetli tanrı olan Adyr ve saçtığı kötülükleri ile mücadele edeceğimiz bir hikaye ile karşımıza çıkmıştı. Efsanevi Kara Şövalyeler tarikatının bir mensubu olarak, yaşayanlar ve ölüler arasında ikiye bölünmüş olan bir dünyada hem Adyr hem de onun tarafından yayılan kötülükler ile mücadele ediyoruz.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 ise bizi hayali Orta Doğu ülkesi Kuamar topraklarına götürüyor. Yaşanan son çalkantıların ardından, lakabı Kasap olan Mahmoud Zarza yönetimindeki hareket ile yeni bir tehdit doğuyor. Bizim hedefimiz ise, hem başlayan isyanı bastırmak hem de tehdidi ortadan kaldırmamız gerekiyor.

kurucasileajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu